Volejte 381 679 988
Po - Pá 07:00 - 15:00
O nás

Představení společnosti

Jsme tradiční firma zabývající se výrobou plastových produktů pro stavebnictví v oboru kanalizace, odvodnění a vodovodů. Během let naší působnosti jsme vybudovali velmi silné technologické a ekonomické zázemí, které využíváme pro inovaci našich produktů a zkracování dodací lhůty v případě zakázkové výroby.

Specializujeme se na dodávky produktů pro velké projekty, jako jsou stavby dálnic, železnic, městských kanalizací či kanalizací a odvodnění průmyslových objektů, které doplňujeme zakázkovými výrobky podle požadavků zákazníků. Zároveň poskytujeme některé naše produkty koncovým zákazníkům pro řešení kanalizace, odvodnění nebo čištění odpadních vod u rodinných a bytových domů a dalších objektů

Sídlíme v Plané nad Lužnicí, kde naše produkty vyrábíme a inovujeme, obchodní zastoupení máme v Horažďovicích, ale působíme po celé České republice a postupně pronikáme na zahraniční trhy.

Proč spolupracovat s námi?


Zakázkovou výrobu
dodáváme v krátkých lhůtách


Poskytujeme výhodné
obchodní podmínky


O našem oboru
víme téměř všechno

O nás

Naši partneři

Záleží nám na poctivě odvedené práci. Proto se z našich klientů ve většině případů stávají partneři, se kterými spolupracujeme dlouhodobě.

Bocr
Chládek a Tintěra
AQ spol
Edikt
Jokva
PCV Alfa
Ptáček
Tecam
Technoma
Woodcote
Zepris