OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

kanalizace, odvodnění, vodovody

Úvodní stránka » Odvodnění

Odvodnění

Drenážní trubky

Pro potřeby odvodňování a vsakování nabízíme drenážní trubky v několika typech. Ohebné drenáže dodávané ve svitcích jsou primárně určeny k regulaci hladiny podzemních vod a jejich řízenému odvádění. Uplatnění naleznou i při výstavbě pozemních staveb, ochraně stavebních objektů při vysoké hladině podzemních vod, odvodňování v zemědělství, při odvodnění sportovišť, atd.

Drenážní šachty

Pro komplexní řešení problematiky odvodnění, případně vsakování, je naše nabídka drenážních trubek doplněna dalšími nezbytnými prvky drenážních systémů. Především se jedná o šachty sběrné, revizní, filtrační, regulační a další. S výjimkou standardních revizních přímých a koncových šachet DN 400 s variabilní výškou, jsou ostatní drenážní šachty vyráběny na zakázku, podle specifikací zákazníků.
Drenážní šachty SB Dx se využívají při odvodnění liniových staveb, skládek, odkališť a v celé řadě aplikací pozemního stavitelství.

Ke stažení

Návody, výkresy, prospekty, osvědčení, certifikáty

  logo


 

Ceník platný pro rok 2018

cenové nabídky
a objednávky 

Lukáš Zemen
telefon: 381 679 988
mobil:   602 123 181
e-mail:  zemen@bocr.cz 

fakturační adresa

BOCR Trading s.r.o. 
Průmyslová 798
391 02  Planá nad Lužnicí  

Elektronická fakturace

Další kontakty a informace

Reference

Napište nám

Všeobecné obchodní podmínky