OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

kanalizace, odvodnění, vodovody

Úvodní stránka » Kanalizace

Kanalizace

Ecopal

Kanalizační systém Ecopal PE je určen pro gravitační, podzemní kanalizace. Kanalizační a odvodňovací systém Ecopal PE je určen pro odvádění dešťových, splaškových i průmyslových vod v rozsahu 1,25 - 14 pH. Snadná montáž, nízká hmotnost jednotlivých prvků, vysoká mechanická i chemická odolnost, dlouhodobá životnost jsou základní vlastnosti systému Ecopal PE. 

 

Terakan

Trouby TERAKAN o kruhové tuhosti SN 8, SN 10, SN 12 a SN 16 vykazují mimořádnou odolnost vůči vnějšímu zatížení a jsou předurčeny do nejnáročnějších provozních podmínek. 
Kanalizační systém TERAKAN je ideální volbou pro splaškové a dešťové kanalizace; průmyslové a zemědělské kanalizace; odvodnění silnic, dálnic, železnic; stavby s mimořádnými nároky na pevnost a mechanickou odolnost trub. 

Weholite

Weholite je moderní systém lehkých velkoprůměrových trub DN/ID 1200 - DN/ID 3000 se spirálovou konstrukcí, určených pro systémy gravitační kanalizace, odvodňování, silniční propustky a také jako výchozí materiál pro výrobu nádrží.

Ke stažení

Návody, výkresy, prospekty, osvědčení, certifikáty

  logo


 

Ceník platný pro rok 2018

cenové nabídky
a objednávky 

Lukáš Zemen
telefon: 381 679 988
mobil:   602 123 181
e-mail:  zemen@bocr.cz 

fakturační adresa

BOCR Trading s.r.o. 
Průmyslová 798
391 02  Planá nad Lužnicí  

Elektronická fakturace

Další kontakty a informace

Reference

Napište nám

Všeobecné obchodní podmínky