OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

kanalizace, odvodnění, vodovody

Úvodní stránka » Šachty » Speciální a zakázkové šachty

Speciální a zakázkové šachty


 

Společnost BOCR Trading s.r.o. vyrábí zakázkové šachty pro různé účely použití, podle přesných specifikací zákazníků. Zpravidla se jedná o šachty manipulační, armaturní, měřící, čerpací a pod.. Šachty jsou připraveny pro montáž technologických zařízení s využitím na skládkách odpadu, elektrárnách, čistírnách odpadních vod a v celé řadě dalších aplikací v průmyslu, stavebnictví a služeb.

Dalšími typy speciálních šachet jsou manipulační šachty (zhlaví) vrtaných studen. Vysoká kvalita těchto šachet a promyšlená koncepce usnadňují stavebníkům plnit vysoké požadavky vodoprávních orgánů.

V oblasti protipovodňových opatření nabízíme zajímavá řešení pro zajištění kanalizací a stavebních objektů, kanalizační šachty a podzemní objekty vybavené zpětnými klapkami a uzávěry.

Při návrhu a  výrobě speciálních šachet poskytujeme rozsáhlé poradenství, včetně statických posouzení, stanovení chemické odolnosti a další nezbytné služby.

 

 

  logo


 

Ceník platný pro rok 2018

cenové nabídky
a objednávky 

Lukáš Zemen
telefon: 381 679 988
mobil:   602 123 181
e-mail:  zemen@bocr.cz 

fakturační adresa

BOCR Trading s.r.o. 
Průmyslová 798
391 02  Planá nad Lužnicí  

Elektronická fakturace

Další kontakty a informace

Reference

Napište nám

Všeobecné obchodní podmínky