OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

kanalizace, odvodnění, vodovody

Úvodní stránka » ČOV » Příslušenství ČOV

Příslušenství čistíren odpadních vod

Mikroprocesorová řídící jednotka

Mikroprocesorová řídící jednotka AQC slouží k plně automatickému řízení množství vzduchu dodávaného do čistíren typové řady AT, o jmenovitém příkonu v rozsahu 40 W až 1500 W při napětí 230V, 50Hz. Jednotka AQC reguluje jednotlivé technologické procesy probíhající v ČOV, automatizuje, zjednodušuje a zlevňuje provozování. Při použití mikroprocesorového řízení ČOV je rovněž možné případný servis provádět zčásti i telefonicky. Mikroprocesorová řídící jednotka AQC je kompletně vyrobena, testována a certifikována na Slovensku. Kvalita použitých materiálů, konstrukce řídící jednotky a její provedení umožňuje bezchybnou funkčnost i ve vlhkém prostředí (IP 44) . Řídící jednotka obsahuje několik standardních režimů chodu čistírny ale i doplňkové režimy jako je dovolená nebo tzv. chatový režim. Komfortní volbou ze standardních režimů lze snížit spotřebu elektrické energie a přizpůsobit výkon čistírny aktuálnímu zatížení . V případě výpadku elektrické energie nebo poruchy dmychadla řídící jednotka vydává akustický a vizuální signál . Po odstranění poruchy (např. znovuobnovení přívodu elektrické energie) se řídicí jednotka automaticky vrátí do přednastaveného režimu a výpadek elektrické energie zůstává zaznamenán v interní paměti jednotky.

Mikroprocesorová řídící jednotka AQC je dodávána s kabelem s namontovanou vidlicí 230V pro zapojení do elektrické sítě a s kabelem s namontovanou zásuvkou 230 V pro připojení dmychadla. Zařízení pracuje jako systém ovládající chod dmychadla. Displej průběžně zobrazuje aktuální datum, reálný čas a zvolený program.  

Šachta na dmychadlo

Šachta je určena zákazníkům, kteří mají čistírnu umístěnou ve vzdálenosti větší než 5m od objektu jako je garáž, tech. místnost, sklep a pod., ve kterém by mohlo být dmychadlo umístěno. 
Šachtu na dmychadlo je vhodné osadit co nejblíže k čistírně, čímž se zabezpečí nejvyšší tlak dodávaného vzduchu. Dmychadlo je v šachtě dobře přístupné pro kontrolní a servisní úkony. 
  

Nádrž na vyčištěnou vodu

Nádrž na vyčištěnou vodu slouží k zachycování vyčištěné vody z ČOV AT za účelem jejího dalšího využití na závlahy, případně k akumulaci a následnému přečerpání do vodoteče, pokud není možný její gravitační odtok.

Vyrábí se v různých velikostech od 0,5 m3 až do 10 m3 v závislosti na požadavcích zákazníka na užitečný objem nádrže. V základní verzi se jedná o celoplastovou nádrž s UV stabilizovaným krytem a nátokovým potrubím.

Ke všem nádržím na vyčištěnou vodu je možné doplnit nestandardní prostupy podle požadavků.

 

 

  logo


 

Ceník platný pro rok 2018

cenové nabídky
a objednávky 

Lukáš Zemen
telefon: 381 679 988
mobil:   602 123 181
e-mail:  zemen@bocr.cz 

fakturační adresa

BOCR Trading s.r.o. 
Průmyslová 798
391 02  Planá nad Lužnicí  

Elektronická fakturace

Další kontakty a informace

Reference

Napište nám

Všeobecné obchodní podmínky