OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

kanalizace, odvodnění, vodovody

Úvodní stránka » Nádrže, jímky » Nádrže WehoTank

WehoTank


 

Nádrže WehoTank jsou vyráběny v mnoha provedeních jako nádrže podzemní i nadzemní, mohou být orientovány svisle i vodorovně. 

Objem standardních nádrží je 3 – 90 m3, u zakázkových nádrží není objem omezen. Délka nádrží je v podstatě neomezená a nádrže je možné sestavovat a propojovat do souborů podle požadovaného objemu a prostorových podmínek.

Vlastnosti použitého materiálu PEHD umožňují provádět údržbu, čištění a sanitaci standardními postupy za použití běžných prostředků a technologií.

Nádrže do velikosti 90 mjsou vyráběny jako kompletní, určené k přímému zabudování, větší nádrže jsou z důvodů přepravy vyráběny v dílech o délce max. 12,5 m. Montáž jednotlivých dílů nadrží je prováděna přímo na místě stavby. Díly jsou svařovány extruzní technologií. Pro výrobu nádrží jsou využívány trouby o kruhových tuhostech SN 2, SN 4, SN 6, SN 8 a SN 10, tím je zajištěno optimální technické i ekonomické řešení projektu.

Podzemní nádrže se mohou umisťovat např. i pod parkovací plochy a optimalizovat tak dispoziční řešení i využití dostupných ploch. Vzhledem k nízké hmotnosti nádrží nebo jednotlivých dílů je manipulace možná za použití běžných stavebních mechanizmů.

Společnost BOCR Trading s.r.o. poskytuje kompletní technický servis ve všech etapách přípravy a realizace díla.

 

Výhody nádrží WEHO: 

  • absolutní vodotěsnost
  • vysoká chemická odolnost
  • dlouhá životnost
  • možnost využití i na agresivní média
  • rychlá montáž
  • ukládání nádrží i v nepříznivých geologických podmínkách

  logo


 

Ceník platný pro rok 2018

cenové nabídky
a objednávky 

Lukáš Zemen
telefon: 381 679 988
mobil:   602 123 181
e-mail:  zemen@bocr.cz 

fakturační adresa

BOCR Trading s.r.o. 
Průmyslová 798
391 02  Planá nad Lužnicí  

Elektronická fakturace

Další kontakty a informace

Reference

Napište nám

Všeobecné obchodní podmínky