OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

kanalizace, odvodnění, vodovody

Úvodní stránka » Dešťové vody

Hospodaření s dešťovými vodami

v reakci na aktuální požadavky odběratelů, společnost Bocr Trading uvádí na trh nové typy podzemních a nadzemních nádrží na dešťovou vodu. 

VarioTank

Nízkoprofilová nádrž na dešťovou vodu je vhodná do všech, i problémových lokalit, kdy je stavebně obtížné instalovat klasické nádrže. Především se jedná o místa s vysokou hladinou podzemní vody, skalnaté podloží, instalace v místech, kdy je složité provést hluboký výkop, a také malé a stísněné stavební prostory.

Nádrže VarioTank jsou vhodné pro novou i stávající zástavbu. Malé stavební rozměry nádrže umožní dobře využít  i jinak obtížně využitelné plochy.

Velmi vysoká mechanická odolnost jednotlivých součástí nádrže umožňuje instalovat nádrže do pojížděných ploch. Pro mimořádné potřeby je možné dodat díly s vysokou kruhovou tuhostí až SN 16.

Pro případy, kdy jsou nádrže dodatečně umisťovány např. k rodinným domům, je velkou výhodou, že nádrže nevyžadují hluboké výkopy a tak je možné nádrže umisťovat i k hranicím pozemků a do blízkosti stavebních objektů. Mimořádná mechanická odolnost umožňuje nádrže umisťovat bez dodatečných nákladů i do pojížděných ploch, například do vjezdů garáží.

Celková koncepce nádrže VarioTank umožňuje bezproblémovou instalaci i svépomocí. Potřebné výkopy zpravidla nebudou přesahovat hloubku 1,3 m a tím výrazně zvyšují bezpečnost osob provádějících osazení nádrže.

Nabídka nádrží bude doplněna o poměrně rozsáhlé příslušenství, různé prostupy, filtrační prvky, poklopy, čerpací techniku.

Zákazník si objednává jednotlivé moduly, které si na místě stavby sestaví.

  logo


 

Ceník platný pro rok 2018

cenové nabídky
a objednávky 

Lukáš Zemen
telefon: 381 679 988
mobil:   602 123 181
e-mail:  zemen@bocr.cz 

fakturační adresa

BOCR Trading s.r.o. 
Průmyslová 798
391 02  Planá nad Lužnicí  

Elektronická fakturace

Další kontakty a informace

Reference

Napište nám

Všeobecné obchodní podmínky